KURUMSAL
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hakkımızda ------------------------------------------------------------- Misyon -------------------------------------------------------------
Hakkımızda

İLKE İÇ GİYİM TEKSTİL SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. olarak 29 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile birlikte, bay-bayan-çocuk iç giyim ürünleri üretim-toptan satışını gerçekleştirmekteyiz.Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek,her zaman daha iyiyi üretmek için çabalamaktayız.Kısa bir zaman zarfı içerisinde Tekstil sektöründe adından söz ettiren bir firma olmamızdaki  şüphesiz en büyük etken, benimsemiş olduğumuz “kalite politikası” ile beraber uygulanan etkin “satış politikası”dır.


Özellikle, insan sağlığını tehdit edecek her türlü boya-hammadde-aksesuar  kullanımından kaçınan firmamız,son yılların büyük problemlerinden olan kanserojen maddelerin kullanımını engellemek amacıyla sürekli olarak çeşitli laboratuar ortamlarında ürün denetimleri yapmaktadır.

Üretim hacmini günden güne daha da arttıran İLKE İÇ GİYİM ; üretime İLKElerinden vazgeçmeden aralıksız olarak devam etmektedir.Ülkemizin en büyük problemlerinden biri haline gelmiş  “istihdam” sorununa da hem doğrudan,hem de dolaylı yoldan büyük bir katkı sağlamaktadır.